Dyskotekowy Dzień Chłopca

dsc0174311.10.2016 roku odbyła się na holu naszej szkoły dyskoteka z okazji Dnia Chłopca. Wzięli w niej bardzo liczny udział uczniowie klas IV – VI, którzy doskonale bawili się przy popularnych hitach w świetle dyskotekowych lamp.

Zabawa była uatrakcyjniona wyborem Superchłopaka SP 6. Nie było to łatwe zadanie, ponieważ aby nim zostać, należało wziąć udział w konkursach  przygotowanych przez dziewczyny z samorządu szkolnego. Do walki o ten zaszczytny tytuł przystąpiło siedmiu chłopaków. Każdy z nich został wcześniej wytypowany przez swoją klasę. Konkurenci dokonywali niesamowitych akrobacji, by nie wypaść  z maty podczas gry „Twister”. Najlepszy okazał się Jakub Orczykowski. Z kolei musieli z uśmiechem na twarzy zjeść plasterek cytryny. Bezstronna komisja stwierdziła, że najlepiej udało się to Bartoszowi Płonce. Bartek napisał także najlepsze hasło reklamujące siebie i najlepiej je przedstawił. Natomiast  w tańcu solo bezkonkurencyjny był Marek Feruga, chociaż inni dzielnie walczyli, by mu dorównać. Po podsumowaniu punktacji ze wszystkich konkurencji, zarząd SU ogłosił wyniki. Superchłopakiem SP 6 roku 2016 został uczeń klasy VI b – Bartosz Płonka. Drugie miejsce ex aequo zajęli Marek Feruga oraz Jakub Orczykowski.

Wszystkich chłopaków nagrodzono brawami, a Superchłopak otrzymał piłkę nożną
z podpisami dziewczyn.

Z pewnością to wtorkowe popołudnie należy zaliczyć do udanych, gdyż wszyscy świetnie się bawili, również czwartoklasiści, którzy na dyskotece organizowanej przez SU gościli po raz pierwszy.

Relacja i zdjęcia – Ewa Wasielewska

Posted in WYDARZENIA | Możliwość komentowania Dyskotekowy Dzień Chłopca została wyłączona

Comments are closed.