ABSOLWENCI

LOSY ABSOLWENTÓW

Dawid Barczak – ukończył naszą szkołę w 2001 r. Następnie uczył się w Zespole Szkół IMG_20160127_112709Technicznych oraz studiował na Politechnice Wrocławskiej.
Z zawodu jest inżynierem. Mimo młodego wieku dał się już poznać jako człowiek przedsiębiorczy i kreatywny. Od kilku lat aktywnie pracuje na rzecz Ostrowa. Udało mu się doprowadzić do powstania przejścia dla pieszych przy Osiedlu Słonecznym na ulicy Zębcowskiej. Zaangażował się również w pomoc dzieciom, pozyskując środki finansowe dla potrzebujących oraz wyprawki do szkoły. Ponieważ problemy społeczne leżą mu na sercu, w 2015 r. kandydował do Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego.

 

Aneta Szczepaniak – ukończyła Szkołę Podstawową nr 6 w 2011 roku, a obecnie kontynuuje naukę w II LO w Ostrowie Wlkp. Jest również absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia, w klasie fortepianu. Przygodę z fortepianem rozpoczęła w wieku 8 lat i do dziś szkoli swoje umiejętności, najchętniej na utworach Chopina. Już od najmłodszych lat przejawiała zdolności muzyczne, brała udział w licznych konkursach piosenki o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim, wielokrotnie zdobywając główne nagrody. Jako pięciolatka dwukrotnie uczestniczyła w nagraniach do telewizyjnego programu „Budzik”, emitowanego na antenie TVP1. Jest laureatką festiwalu Piosenki Pana Tenorka (Jacka Wójcickiego) w Ciechanowie i Włocławku. W wieku 7 lat wystąpiła w programie telewizyjnym „Od przedszkola do Opola”, w repertuarze „Kabaretu Elita”.

Zaśpiewała w duecie z gwiazdami polskiej piosenki… – Haliną Frąckowiak, Magdą Durecką, Jackiem Wójcickim, z orkiestrą Tomasza Szymusia a ostatnio ze znaną śpiewaczką operową – Lizą Wesołowską. Obecnie Aneta uczęszcza do chóru mieszanego „Con Forza” Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Ostrowie Wlkp.

YouTube Preview Image

Maja Gawłowska – ukończyła naszą szkołę w 2010 r., obecnie uczęszcza do IV LO w Ostrowie Wielkopolskim. Jej pasją od zawsze był śpiew. Już jako trzylatka wystąpiła w programie telewizyjnym „Od przedszkola do Opola”. Od tego czasu konsekwentnie rozwija swoją karierę, odnosząc liczne sukcesy w Polsce i za granicą. Mając 13 lat, wyśpiewała Złoty Aplauz na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, gdzie później zdobyła również Grand Prix. W wieku 14 lat wygrała „Szansę na sukces”. Na swoim koncie ma także pierwsze miejsce na festiwalach w Bułgarii i we Włoszech oraz piąte w Berlinie. Jako piętnastolatka wystąpiła w odcinku wielkanocnym „Szansy na sukces”.

Obecnie może się poszczycić udziałem w programie „The Voice of Poland”, w którym podbiła serca jurorów i zdobyła trzecie miejsce oraz rzesze fanów. W planach ma również nagranie płyty. Sama pisze teksty piosenek. Za swe osiągnięcia została uhonorowana Nagrodą Starosty Ostrowskiego „Laur Kultury”.

YouTube Preview Image

Julia Jaszczyk – ukończyła naszą szkołę w 2009 r., kontynuuje naukę w II LO w Ostrowie Wielkopolskim. Od najmłodszych lat rozwijała swój talent wokalny. Zaczęła śpiewać w wieku pięciu lat. Ukończyła szkołę muzyczną. Brała udział w wielu festiwalach i warsztatach muzycznych .Obecnie ma już na swoim koncie całą gamę sukcesów. Największe z nich to udział w programie „Szansa na Sukces”, występ w Piwnicy pod Baranami, I miejsce w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej „Przekręt” we Wrocławiu oraz główne nagrody na międzynarodowych festiwalach w Kielcach, Bydgoszczy, Widuchowej, Częstochowie, Warszawie oraz w greckich Salonikach.

Wielokrotnie została uhonorowana tytułem „Młody Artysta” przez Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego oraz tytułem „Laur Kultury” przez Starostę Powiatu Ostrowskiego.

YouTube Preview Image

…………………………………………………………………………………………………………………………

Mikołaj Dolata mikolaj– ukończył naszą szkołę w 2009 r., obecnie jest uczniem II LO w Ostrowie Wielkopolskim i jako reprezentant tej szkoły odniósł ogromny sukces, zdobywając I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Mówimy Reymontem”. W nagrodę poleci do Kanady, aby wziąć udział w Konkursie Recytatorskim w Toronto.

………………………………………………………………………………………………………………….

Paweł Zadka – ukończył naszą szkołę w 2004 r., następnie uczył się w II LO w Ostrowie Wielkopolskim, a obecnie jest słuchaczem II roku studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku: wychowanie fizyczne. Pełni również funkcję trenera w grupach młodzieżowych Centry-Ostrów Wielkopolski. Spełnia tym samym swe życiowe cele, ponieważ od najmłodszych lat był zapalonym piłkarzem i nadal hobbystycznie gra w piłkę.

…………………………………………………………………………………………………………………

A.CierpkaArkadiusz Cierpka – ukończył naszą szkołę w 2004 r., następnie kontynuował naukę w II LO w Ostrowie Wielkopolskim i w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Kaliszu. Z wykształcenia jest inżynierem ochrony środowiska, ale pragnąc podnieść swoje kwalifikacje, podjął studia magisterskie na wydziale politechnicznym PWSZ. Pracuje w firmie OVB ALLFINANZ na stanowisku kierownika oddziału. Obecnie kandyduje do Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie Samorządowe. Oprócz tego realizuje jeszcze jedną swoją pasję, jaką od najmłodszych lat była piłka nożna, grając w osiedlowym klubie sportowym.

Comments are closed.