Wycieczka do Poznania

DSC_1114191W środę 22.06.2016 roku prawie pięćdziesięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w wycieczce do Poznania, organizowanej przez nauczycieli wychowania fizycznego. W planie wycieczki było zwiedzanie Stadionu Miejskiego w Poznaniu (Inea Stadion – Stadion Lecha Poznań), który był jedną z aren na Euro 2012.

Uczniowie mieli okazję zwiedzić m.in: sklep klubowy, salę konferencyjną, salę legend, szatnie zawodników, poziom boiska, trybuny stadionu oraz lożę prezydencką. Kolejnym punktem wycieczki był spacer po centrum Poznania. Odwiedziliśmy takie miejsca jak: Stary Rynek, Plac Wolności czy Plac Mickiewicza. Najważniejszym wydarzeniem wycieczki był mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacja szkoły złożoną z uczniów klas III i IV, a rówieśnikami z Lecha Poznań. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem drużyny z Poznania, jednak sama możliwość gry z tak renomowanym zespołem była dla naszych uczniów ogromnym wyróżnieniem. Pozostali uczestnicy wycieczki żywiołowo dopingowali nasz zespół z trybun.

Relacja:  P. Zadka, zdjęcia K. Pawlik

Posted in WYCIECZKI | Możliwość komentowania Wycieczka do Poznania została wyłączona

Comments are closed.