Ziemia – żyjąca planeta

XVII Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla klas I-III „Ziemia – żyjąca planeta”.

22 kwietnia reprezentacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w konkursie ekologicznym, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 1. Każdą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna oraz grupa dopingująca.

Nasza drużyna w składzie: Laura Niewiejska z klasy Ic, Gabriela Pawłowska z klasy IIb i Wojciech Bartnik z klasy IIIa, uplasowała się na czwartym miejscu. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą z przyrody rozwiązując test, dopasowując liście i owoce drzew. Układali także piramidę żywienia, segregowali odprawy oraz siali rzeżuchę.

Każdy uczestnik na koniec otrzymał upominek.

eko1 eko2 eko3 eko4 eko5

rel. i fot.: E. Frąszczak

Posted in KONKURSY | Możliwość komentowania Ziemia – żyjąca planeta została wyłączona

Comments are closed.