Koszykarskie emocje

1Dnia 18 października 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 11 odbył się Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt z okazji 50 – lecia placówki. Uroczystego otwarcia dokonała wicedyrektor Ewa Wulbach, która życzyła wszystkim zawodniczkom wspaniałych sportowych emocji. Do rozgrywek zostały zaproszone trzy ostrowskie szkoły: SP6, SP7 oraz SP11 – gospodarze turnieju. Szkoły te realizują program SMOK, czyli dodatkowe zajęcia z koszykówki, na których dziewczęta doskonalą swoje umiejętności koszykarskie.
Każda drużyna rozegrała dwa spotkania. Po zaciętych meczach najlepsze okazały się koszykarki z naszej szkoły, które pokonały dziewczęta z SP7 oraz SP11 i stanęły na najwyższym podium. Za zajęcie I miejsca zawodniczki otrzymały medale i gromkie brawa. Na zakończenie turnieju wszystkie uczestniczki rozgrywek ugoszczone zostały słodkim poczęstunkiem.
Skład drużyny: Wiktoria Gabryś, Weronika Jakubowska, Agata Majczak, Eliza Mentel, Olga Michura, Lena Noga, Gabriela Powałowska, Alicja Szczepaniak, Natalia Trzcielińska, Julia Ułasik, Zofia Walerowska, Natalia Wawrzyniak.
Dziewczętom gratulujemy sukcesu i dziękujemy za zaangażowanie!