Czwórbój lekkoatletyczny

img_20160914_101906W środę 14 maja 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu odbył się Czwórbój Lekkoatletyczny. Uczniowie rywalizowali w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600 m dziewczęta, 1000 m chłopcy. Uczniowie naszej szkoły spisali się bardzo dobrze, zajmując odpowiednio III miejsce wśród dziewcząt oraz IV miejsce wśród chłopców.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta:

Amelia Grzegorowska IVA

Marta Deresińska IVA

Alicja Broda VA

Laura Niewiejska VA

Klaudia Michaś VA

Chłopcy:

Jakub Orczykowski VC

Kacper Niewiejski VA

Marcel Nawrocki VA

Piotr Wiśniewski VA

Jakub Prużyński VA

Relacja i zdjęcia: K. Pawlik

Posted in SPORT | Możliwość komentowania Czwórbój lekkoatletyczny została wyłączona

Comments are closed.