Z matematyką w XXI wieku

625 maja 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Ostrowie Wielkopolskim odbył się międzyszkolny konkurs matematyczny „Z matematyką w XXI wieku”.

W konkursie wzięło udział 8 szkół: SP nr 1, SP nr 4, SP nr 5, SP nr 6, SP nr 7, SP nr 9, SP nr 11, SP „Edukator.

W indywidualnych zmaganiach czwartoklasiści walczyli o tytuł Mistrza Rachunków, naszą szkołę reprezentował Paweł Mróz z klasy IV c. Uczniowie klas piątych zmierzyli się z zadaniami, których rozwiązanie mogło im zapewnić tytuł Mistrza Logiki, naszą szkołę reprezentowała Julia Mieloch, która osiągnęła tytuł II Wicemistrza Logiki. Dużo emocji towarzyszyło rozgrywkom grupowym, podczas których trzyosobowe drużyny rywalizowały o Mistrzostwo Zabaw i Łamigłówek Matematycznych. W skład drużyny reprezentującej naszą szkołę wchodzili: Szymon Paszkowiak, Anastazja Janik oraz Maja Koczorowska.

Relacja i zdjęcia: Ewelina Cierpka

 

Posted in KONKURSY | Możliwość komentowania Z matematyką w XXI wieku została wyłączona

Comments are closed.