Książka, którą polecam…

Na lekcji języka polskiego w dniu 31.03.2016 r. czwartoklasistki opowiadały o swojej ulubionej książce… Oto, co napisała Weronika Telega – uczennica klasy IV c.

DSCN7948 (Kopiowanie)Dzisiaj z moją przyjaciółką Kingą promowałyśmy książkę Jeffa Kinneya pt.  „Dziennik Cwaniaczka”. Wybrałyśmy ją dlatego, że jest humorystyczną i ciekawą lekturą. Kinga i ja przeczytałyśmy wszystkie tomy z tej serii i uważamy, że mogłaby ona zainteresować naszych kolegów i koleżanki. Jeff Kinney urodził się 19 lutego 1971 roku. Jest amerykańskim pisarzem, rysownikiem i projektantem gier online. Swoją pierwszą książkę opublikował w 2007 roku. Później wyprodukowano też adaptację filmową książki. Razem z Kingą opowiadałyśmy o bohaterach i sytuacjach dziejących sie w kolejnych tomach serii.  Zrobiłyśmy krzyżówkę, aby sprawdzić, czy wszyscy uważnie słuchali. Myślimy, że wszystkim spodobała się nasza książkowa propozycja i oczywiście zachęcamy do przeczytania książek o przygodach Grega Heffley’a.

Dziękujemy dziewczynkom za promowanie czytelnictwa wśród rówieśników!

Relacja: Weronika Telega, zdjęcia: Hanna Paszkowiak

DSCN7967 (Kopiowanie) DSCN7964 (Kopiowanie) DSCN7959 (Kopiowanie) DSCN7955 (Kopiowanie) DSCN7952 (Kopiowanie) DSCN7946 (Kopiowanie)

Posted in WYDARZENIA | Możliwość komentowania Książka, którą polecam… została wyłączona

Comments are closed.